Kom jij de JC versterken?

12 mei 2019


Help! Wij zoeken hulp voor úw kinderen…  

Als Jeugd Commissie zetten wij ons al jaren in voor het tennisplezier van de jeugd op onze vereniging.

Echter, wij zijn door de hoeveelheid leuke evenementen en beperkte beschikbaarheid in onze privé agenda’s hard opzoek naar leden die ons team willen komen versterken.   Binnen ons gezellige team is ruimte voor ieder zijn vaardigheden. Zo organiseren we allerlei leuke tennisevenementen waar zowel helpende handen als organisatoren erg belangrijk zijn. Tijdens zo’n evenement (zoals het ouder-kind toernooi), ben je samen met het team verantwoordelijk voor het begeleiden van de activiteiten op de baan en/of de organisatie die hieraan voorafgaat.

Verder zijn wij als team verantwoordelijk voor de jeugd competitie, waarin elk jaar minstens 30 kinderen van onze club mee doen.

Wil jij meer weten over ons team en zorgen dat onze jeugd plezier blijft hebben in de tennissport? Benader ons dan persoonlijk of mail [email protected]  

Remko 06-50286390

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit nieuwsbericht
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 78 677 2116

Sportpak "Molenwei"

Molenweg 66a
2995 BL Heerjansdam